הטרנדים בענף ריצוף הבתים לשנת 2018

עיצוב הבית יכול להשתנות מאוד מעצם הבחירות שלנו, בחירות חכמות ונבונות יובילו לכך שהבית שלנו ייראה מדהים וזאת לעומת בחירות פחות מתאימות שיהפכו את הבית שלנו לחסר ברק ודומה מאוד לכל יתר הבתים האחרים. המטרה העיקרית בעיצוב הבית היא להפוך את הבית שלנו למיוחד וייחודי מבחינת העיצוב שלו ובמקביל לא להפוך את הבית שלנו למוזר או משונה, הסוד טמון באיזון הנכון.

אחד הפרמטרים החשובים ביותר בעיצוב הבית הוא הריצוף, מדובר בפרמטר שיכול לעשות את ההבדל בין בית מעוצב ונעים לבית בעל עיצוב נדוש ורגיל. בעולם הריצוף של שנת 2018 נוכל למצוא לא מעט טרנדים חדשים, טרנדים שיכולים להפוך כל בית למפואר יותר, יוקרתי יותר ומעוצב יותר. בתוך כל המבחר והמגוון המטרה שלכם היא לבחור את מה שמתאים לאופי שלכם ומה שמתאים לאופי של הבית שלכם, אל לכם לנסות לחקות את הבית של השכן או הבית של החברים הטובים כי מאוד יכול להיות שמה שמתאים לעיצוב הבית שלהם לא בהכרח יתאים לעיצוב הבית שלכם.

אבי שאמיל עיצוב דירות יוקרה

המראה הכפרי – ריצוף דמוי פרקט

ריצוף בתים הוא תחום חשוב ביותר בעיצוב הכללי של הבית, יש לנו הרבה אפשרויות שבעזרתן אנחנו יכולים לעצב את הבית לפי האופי המיוחד שלנו. אם אתם מעוניינים בעיצוב כפרי אין ספק שריצוף דמוי פרקט זו הדרך המושלמת שלכם לעשות את זה. הצבעים, הסגנון, העיצוב של הפרקט נותנים תחושה של בית חמים ונעים, בית מזמין, בית שכל מי שנכנס ומגיע לבקר אתכם יכול להרגיש בו כמו בבית. העיצוב הכפרי תפס מאוד בשנים האחרונות ובעזרת הריצוף הנכון תוכלו להעצים את התחושה שאתם גרים בבית בכפר גם אם אתם גרים בלב העיר.

המראה היוקרתי – ריצוף גדול ולבן

אם אתם דווקא אוהבים את המראה היוקרתי, המפואר והאליטיסטי אין ספק שריצוף גדול בצבעים אחידים זו הדרך שלכם לעשות זאת. הצבע הלבן הוא הצבע הנכון ביותר עבור העיצוב היוקרתי אבל בשנים האחרונות גם צבעים אחרים נכנסו לתמונה ויכולים לספק לכם את התוצאה הרצויה. עבודות ריצוף בבית יכולות להקנות לביתכם מראה של מיליון דולר, הסוד הוא לבחור מרצפות גדולות ובצבע אחיד.

עיצוב פנים לבית בראשון לציון

המראה השובב- מרצפות קטנות ובצבעים שמחים

עוד טרנד חדש שנכנס לחיינו הוא המראה הצעיר, השובב, הילדותי אפילו אפשר לומר. ריצוף בית קומפלט במרצפות קטנות יחסית ובצבעים חזקים כמו גוון אדום או צהוב יכולים להעניק לביתכם תחושה של כייף, הנאה ושמחה גדולה. יש כאלה שפחות מתחברים למראה היוקרתי אלא דווקא מעדיפים את המראה הצעיר והשובב ואם גם אתם נמנים עם האנשים האלו אז יש לכם את הפתרון המושלם. הריצוף בבית זו הדרך שלכם לעצב את הבית לפי הסגנון הייחודי שאתם רוצים בבית, אל תקלו ראש בבחירת הריצוף כי זה יכול להיות ההבדל בין הגשמת החלום העיצובי שלכם לבין אכזבה גדולה.

מאמרים נוספים

עקוב אחרינו ב-Instagram עקוב אחרינו ב-Pinterest