כיצד לבחור מעצב פנים לעיצוב דירה?

בשעה טובה, רכשתם בית חדש, נכנסתם לבית קיים או החלטתם לערוך שיפוץ מסיבי בבית. אתם רוצים שהבית יתאים לרוח העיצובית ולטעמכם האישי, ומתחילים להפוך באפשרות לשכור את שירותיו של מעצב פנים מקצועי. כיצד נבחר מעצב פנים לפרויקט הגורלי? ומדוע, בכלל, להעדיף שירות מקצועי על פני חשיבה עצמאית? הנה כמה טיפים חשובים בנושא.

עיצוב דירות יוקרה - מטבח ובר

מדוע צריך מעצב פנים?

עיצוב דירות, בין אם מדובר בעיצוב דירות סטנדרטיות או עיצוב דירות יוקרה, הוא פרויקט שאין להקל בו ראש. מעצב פנים מקצועי ואיכותי יסייע לכם לחסוך הוצאות רבות, יעלה אתכם על דרך המלך העיצובית ולסייע לכם לצלוח את השלבים השונים הקשורים בתהליך כך שהוא יעבור בכמה שיותר נוחות – והתוצאה, בסופו של דבר, תהיה מרהיבה לעין, בדיוק כפי שדמיינתם. אם אתם חולמים על הבית המושלם ולא יודעים כיצד להגיע לתוצאה המיוחלת – אל תהססו. פנו למעצב פנים מוכשר ומקצועי וסייעו לבית שלכם להיראות בדיוק כפי שאתם חולמים עליו.

כללים לבחירת מעצב פנים

אל תגיעו לא מוכנים

בטרם תגיעו לפגישה עם המעצב הנבחר, הציצו בעיצובי דירות שונות ברחבי האינטרנט (פינטרסט, למשל, הוא האתר המושלם כדי לקבל בו השראה) והבינו מהו הטעם האישי שלכם, מהו הסגנון שאתם אוהבים ואיזה סוג עיצוב דירה מדבר אליכם ביותר.

בחרו במעצב רב תחומי

מעצב טוב, בין אם מדובר במעצב לדירות סטנדרטיות או מעצב דירות יוקרה, הוא מעצב שמכיר את תחומי העיצוב השונים על בוריים – מסוגי טקסטיל שונים, חומרי גלם מובילים, התאמה ביניהם וידע לגבי האיבזור הטוב ביותר לבית שלכם. כשאתם פוגשים את המעצב, נסו להבין מהו הניסיון שלו, באילו פרויקטים מגוונים הוא התנסה והאם הוא מצליח להבין את הסגנון הכללי שלכם.סלון שעוצב ע"י מעצב דירות יוקרה

הניסיון הוא הקובע

ככל שמעצב הפנים שלכם צבר ניסיון גדול יותר, ככל שהוא התנסה בפרויקטים מגוונים יותר וככל שהוא רכש השכלה מעמיקה ומגוונת יותר – כך הוא יידע לתרגם את כל אלה גם להצלחת הפרויקט שלכם. כדי להיות מעצב טוב אין די רק ביחסי אנוש טובים או בעין עיצובית, אלא בניסיון של ממש שנבנה תוך כדי פרויקטים עיצוביים שונים – מהיכרות עם קבלנים ושיטות עבודה שונות, דרך בחירת ריהוט ועד הבנה של מגוון סגנונות עיצוביים ופתרונות יצירתיים לאתגרים המתגלים תוך כדי הפרויקט.

הכינו תקציב מראש

כשאנו מגדירים את התקציב שלנו מראש, אנו פותרים בעיות רבות במהלך הדרך. כל תהליכי השיפוץ והבניה מחייבים היצמדות למתווה ברור וידוע מראש, תוך צפיה מראש של האתגרים העלולים להתעורר. מעצב מקצועי ידע לתמחר איתכם את הפרויקט ואל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר – הבינו באיזה סדר גודל מדובר בהתאם לסוג העיצוב או השיפוץ אותו אתם מבצעים, וקבלו את התמורה הטובה ביותר להשקעתכם.

בחירת מעצב פנים זו לא מלאכה של מה בכך – וודאו שאתם מקבלים את הטוב ביותר, וצאו לדרך עיצובית חדשה!

מאמרים נוספים

עקוב אחרינו ב-Instagram עקוב אחרינו ב-Pinterest