עיצוב בתי יוקרה עם מעצב פנים מומחה

חולמים על בית מודרני ומעוצב? רוצים להפוך את סביבת המגורים הישנה, החדשה או המחודשת שלכם לפנינת מגורים חלומית? בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מורחב אודות הליכי עיצוב בתי יוקרה עם מעצב פנים מומחה.

סביבת המגורים המודרנית הינה סביבה מעוצבת וחכמה המתוכננת היטב בהתאם לצרכי הדיירים העושים או עתידים לעשות בה שימוש ובהתאם למאפייני השטח השונים של הבית או הדירה, לרבות, גודל הדירה/בית, מספר החדרים בשטח הדירה/בית, הייעוד של כל חלל וחלל בשטח הבית/דירה, סביבת המגורים הקרובה (שכונת מגורים, מגדל יוקרה וכו) ומאפיינים נוספים הנבדקים ונבחנים על ידי מעצב פנים המלווה את הליכי עיצוב הפנים של חלל הדירה/בית.

עיצוב פנים יוקרתי וחכם הינו שירות מקצועי המיועד למטרות עיצוב מודרני לבתים פרטיים ולצרכי עיצוב דירות מגורים. שירות זה מוצע לכם על ידי מעצב פנים מנוסה ומיומן, כאשר אחת מהדרכים לבחירת זהותו של מעצב הפנים נעשית באמצעות חשיפה לתיק העבודות השונות אותן הוא ליווה.

עיצוב פנים לבית בראשון לציון

עיצוב בתים פרטיים – על מה חשוב לשים דגש?

בהליכי עיצוב פנים לבתי יוקרה חשוב להגדיר את הייעוד של כל חלל וחדר בשטח הדירה ולבחון אפשרויות שונות ליצירת קו עיצובי "מחבר" בין החללים השונים. כמו כן, חשוב לשים את הדגש על הליך עיצוב פנים מקצועי המיושם בהתאם לכל אחד מהשלבים הבאים:

  • אפיון צרכי הדיירים בשטח הבית – הגדרה מדויקת של צרכי המגורים במקום והגדרת מטרות העיצוב בהתייחס לנתוני השטח של הבית, חלוקת החללים הקיימים בשטח הבית, מיקומו של הבית הפרטי (אל מול נוף פתוח, בתוך שכונת מגורים וכדומה).
  • תכנון ושינוי חללים פנימיים במידת הצורך- מעצב פנים מומחה יציג בפניכם פרוגראמה תכנונית המיועדת לצרכי תכנון והחלת שינויים כאלו ואחרים בחלל הפנימי של הבית וזאת במידה ומדובר בבתים פרטיים קיימים העתידים להפוך לבתי יוקרה. הפרוגראמה התכנונית מיועדת בין היתר לצרכי הגדרת החללים השונים בשטח הבית והתווית הקו העיצובי המחבר ביניהם.
  • לאחר העמדתה של הפרוגראמה התכנונית ואישורה על ידיכם, מעצב הפנים אמון על ביצוע הליכי השינויים באמצעות הפיכתה של הפרוגראמה לתכנית ביצוע עבור קבלני הביצוע השונים האמורים ללוות את הליכי עיצוב הפנים לחלל הבית והפיכתו לבית יוקרה. בשלב זה מתבצעות בשטח הבית עבודות בנייה שונות ועבודות תשתית ושוב אנו מדברים על מקרים בהם הליכי עיצוב הפנים מיועדים לבתים פרטיים קיימים ולא לבתים פרטיים שזה הרגע הסתיימה בנייתם
  • לאחר ביצוע החלת השינויים הפנימיים במבנה, מעצב הפנים מלווה את פעולות הדקורציה והסטיילינג לאבזור סביבת המגורים המעוצבת, כאשר בחירת האלמנטים הדקורטיביים, כגון: מערכות הריהוט השונות, בחירת ברז מטבח, אלמנטים לחדר הרחצה וכדומה מותאמות אף הן לצרכי המגורים במקום ולייעודו של כל חלל וחלל וכמובן לתקציב האישי העומד לרשותכם לטובת העניין.

עם סיום כלל הפעולות המופיעות לעיל, גם אתם תוכלו ליהנות מבית יוקרתי, מעוצב וחכם.

חדר שינה בדירה 130 מטר, מרינה הרצליה - אדריכלות ועיצוב פנים עילי על ידי אבי שאמיל

למידע נוסף אודות אדריכלות בתי יוקרה

מאמרים נוספים

עקוב אחרינו ב-Instagram עקוב אחרינו ב-Pinterest