העיצוב המושלם לבית עם דלתות למינטו

כולנו רוצים לקבל את העיצוב המושלם בבית. אחרי הכל, זהו המקום החשוב לנו מכל, הפינה החמימה שלנו והחלל בו אנו משקיעים את מירב המאמץ. עיצוב פנים אינו מתבטא רק בבחירת ריהוט או חלוקה של החללים בבית, אלא הוא מתבטא גם בבחירת דלתות פנים מתאימות. מהי תרומתן של דלתות הפנים לעיצוב הכללי? ומדוע כדאי לבחור דווקא דלתות למינטו לבית?

תרומת דלתות פנים לעיצוב הכללי

אדריכלות ועיצוב פנים לבית עוסקת בתורת העיצוב עד לפרטים הקטנים ביותר, לכן אין זה פלא שכל מעצב פנים ירד לפרטים הקטנים ביותר, ויבחר בקפידה את דלתות הפנים שיאפיינו את החללים השונים. כל דלת שנבחר בבית משדרת סגנון עיצובי מסוים ומשפיעה באופן ישיר על נראות החלל כולו. דלת עץ עם פיתוחים תשרה אווירה כפרית, דלת מתכת חלקה תשרה אווירה תעשייתית – אורבנית ואילו דלת צבעונית תשווה לחלל כולו מראה מעודכן ואופנתי. אם אתם עומדים בפני בחירת דלתות פנים לבית החדש שלכם או רוצים לחדש את הדלתות הקיימות בו – דלתות למינטו הן בחירה מצוינת.

אולם תצוגה בפ"ת - אבי שאמיל מעצב פנים בשרון

מה הן דלתות למינטו?

אחת האפשרויות הפופולריות והאהובות ביותר על הציבור הן ללא ספק דלתות למינטו. השם האיטלקי משהו, מאפיין דלתות המעוצבות באופן מיוחד ובנויות באופן ייחודי. בעוד שבעבר נטו להעדיף דלתות מעץ מלא (או כל פריטי ריהוט אחרים), היום מבינים שמדובר בחומר גלם שיש לו כמה וכמה חסרונות. על רקע זה יוצרו דלתות למינטו לבית, שהן בעצן דלתות בציפוי למינטו העשויות שכבות צפופות שבחלקן הפנימי יש עץ דחוס המשולב עם חללים קטנים. המספקות כמה יתרונות.

מהן היתרונות של דלתות למינטו?

הנה כמה יתרונות בולטים לבחירת דלתות למינטו לדלתות הפנים:

קלות תפעול

העובדה שהדלת מיוצרת משכבות צפופות עם חללים, מאפשרת קלות רבה. הקלות המשקלית הזו מתורגמת באופן ישיר לנוחות תפעול שאין דומה לה. הדלת קלה מאוד להזזה, לפתיחה ולסגירה.

מחיר נוח

אין ספק שדלתות פנים, פעמים רבות, הן הוצאה לא מבוטלת. בבחירה בדלתות למינטו אנו בוחרים במוצר איכותי במיוחד עם יתרון של ממש במחיר – בטח בכל המדובר בעיצובים מיוחדים, קלות תפעול נוחה במיוחד ומוצר איכותי.

מראה מגוון

את הגימור לדלת לימנטו ניתן לקבל בכמה גוונים לבחירתכם – דמוי עץ בהיר או כהה וכן מראה מגורען, מחוספס או חלק.

איכות בלתי מתפשרת

אחד הדברים שהובילו לייצורן של דלתות למינטו זו העובדה שמדובר בחומר איכותי מאין כמוהו, המהווה תחליף לעץ הישן והטוב. לא בכדי הפכו הדלתות הללו להיות פופולריות כל כך, שכן מדובר בכמה יתרונות חשובים שהן מגלמות בתוכן – כשהחשובה מכל היא איכות הנשמרת לאורך שנים.

רגע לפני שאנחנו בוחרים את דלתות הפנים שיפארו את חלל הבית שלנו – חשוב שנקדיש מחשבה לא רק לנראות שלהן, אלא לשפה העיצובית שמתאפשרת בזכותן. דלתות למינטו משדרגות כל חלל ברגע, ומאפשרות לכם ליהנות מנוחות לאורך זמן!

מאמרים נוספים

עקוב אחרינו ב-Instagram עקוב אחרינו ב-Pinterest