אדריכלות וילות

אדריכלות וילות יוקרה היא איננה משימה פשוטה, על אדריכלי וילות יוקרה להיות בעלי ניסיון רב בתחום, מקצועיים ומיומנים. כאשר ניגשים לתכנון אדריכלי של וילה, הדבר הראשון הוא להקשיב לחזון הלקוח, להבין את הסגנון המועדף עליו, את הדגשים הקטנים ולהיכנס לראש שלו. הלקוח הוא הספק העיקרי של חומרי הגלם איתם הולכים לעבוד: חזון, חלומות ודמיון.

 

משרד אדריכלים אבי שאמיל המתמחה בעיצוב פנים עלי ואדריכלות יוקרה ובעל ניסיון רב בתחום אדריכלות וילות יוקרה, הופך את חזון הלקוח ליצירת אמנות ייחודית שחתימתה תהיה זהה לאופי ולצורכי הלקוח ולאו דווקא לחתימתו של האדריכל.

 

אבי שאמיל, הינו משרד אדריכלים אשר טומן בחובו אדריכלי וילות יוקרה מקצועיים ומנוסים המלווים אישית את הלקוח משלב התכנון ועד אתר הבנייה, היוצרים אדריכלות וילות ייחודית בדמותו של הלקוח.

תורת האדריכלות כולה עוסקת בתכנון ובעיצוב מבנים. גולת הכותרת והאופן שבו מגיעה התורה הזו למיצוי הגדול ביותר שלה היא ללא ספק בתכנון אדריכלות וילות. מה אתם חייבים לדעת בטרם תשכרו את שירותיהם של אדריכלי וילות יוקרה?

אתגר מספק

לא רק אופי ההשקעה וזמן ההשקעה הכרוכים בעיצוב וילה הופכים את תכנונה לאתגר, אלא שבעיקר מדובר במעורבות בכל פרטי הפרטים של התכנון ומחויבות אישית לכל אחד משלביו. רק שילוב בין הכשרה מתאימה של האדריכל, בין ניסיון מתאים בתחום של אדריכלות וילות יוקרה על כל המשתמע מכך ובין התאמה לצרכי הדיירים יכולים להביא את הבית לתוצאה המושלמת והמרהיבה שהוא מבקש להשיג.

סינרגיה מושלמת

אדריכלות וילות יוקרה, בשונה מאדריכלות מבנים אחרים, עוסקת בתכנון החלק הפנימי של המבנה וגם חלקו החיצוני, ומלבד ההשקעה הכרוכה בכך, חשוב לוודא שנוצרת הרמוניה מושלמת בין שני חלקי הבית – הפנימי והחיצוני. מלבד החלק הפנימי של הבית – הראוי לתשומת הלב הראויה, כמובן, חשוב לתכנן באופן הרמוני ומתאים גם את החלל החיצוני – המרפסת, הגינה, חיפויי הקיר ועוד, כך שיתאמו באופן מושלם את האווירה העיצובית בתוך הבית. לשם כך חשוב לבחור שפה עיצובית אחידה בטרם נחל במלאכת התכנון עצמה, כך שנוכל לשמור על איזון ונוחות מקסימלית.

אין ספק שמדובר במקום בו הדמיון של אדריכלי וילות יוקרה בא לידי ביטוי ביותר, ושבניית וילה מאפשרת שילוב של פרמטרים עיצוביים רבים לצד שימוש במרחב גדול ופורה – ומהטוב הזה, כמובן, נהנים אתם – הדיירים העתידיים.

שילוב בין כמה גורמים

וילה יוקרתית היא הרבה מעבר לסתם בית מגורים – היא לא פחות מחלום. הדיירים שמשקיעים את מיטב כספם בעיצוב הוילה ורוצים שהיא תשרת אותם לאורך שנים באיכות הטובה ביותר ותוך תכנון כמה שיותר קפדני. השילוב בין כמה גורמים הם שמובילים אל ההצלחה התכנונית של אדריכלות וילות: מחד נמצא אדריכל וילות יוקרה, שעליו להשתמש בידע, הניסיון והפרקטיקה שצבר במשך שנותיו בשטח, מן העבר השני נמצא הלקוח, המגיע עם הרצונות שלו מהוילה היוקרתית, הצרכים שלו ממנה והחלומות שהוא טיפח אודות כיצד היא צריכה להיראות ובתווך נמצא המצוי – התנאים בשטח. מהו ההקשר התרבותי של המגורים בוילה? מהי סביבת המגורים? מהם המשאבים העומדים לרשות הדייר ומהם המשאבים מצד גודל הנכס? סנכרון בין שלושת הצדדים – האדריכל, הלקוח והנכס – הם שיצרו את ההצלחה התכנונית ובסופו של דבר יעמידו בית לתפארת.

עבודה קפדנית

אדריכל חסר ניסיון עשוי לעמוד נבוך מול שפע האפשרויות המוצעות לו בבואו לספק שירות של אדירכלות וילות יוקרה גדולת מימדים. התוצאה, למרבה הצער, עשויה להיות לא מאוזנת ולא אסתטית. רק ניסיון מתאים העומד לרשותו של האדריכל ישרת אותו בבואו לתכנן את הוילה היוקרתית, מתוך מחשבה על החלל כעל חלל הרמוני ושלם, בו יש מקום לילדים לשחק, למבוגרים לנוח ולמשפחה כולה לחיות בהרמוניה נעימה בצוותא. זהו לא מוזיאון – זהו בית. וחשוב שלא לאבד את האווירה המשפחתית בדרך אל המבנה המושלם.

אדריכלות וילות מקצועית היא התמונה המושלמת, שמורכבת מכמה וכמה חלקים קריטיים היוצרים את המראה השלם. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר!

עמוד בית > אדריכלות בתי יוקרה > אדריכלות וילות


צרו איתי קשר
אנא מלא את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם:
עקוב אחרינו ב-Instagram עקוב אחרינו ב-Pinterest