אדריכלי יוקרה

משרד אדריכלים אבי שאמיל מתמחה בעיצוב פנים עלי ואדריכלות בתי יוקרה על ידי אדריכלי יוקרה. משרדנו מעניק תכנון בתי יוקרה על ידי אדריכלי יוקרה מנוסים ומקצועיים בתכנון ועיצוב בתי יוקרה. אנו מאמינים כי שלב התכנון הוא אבן יסוד גם לתכנון עתידי של עיצוב פנים מוצלח.

 

תכנון בתי יוקרה נכון יודע לשלב בין המישור האדריכלי למישור העיצובי תוך התכתבות מתמדת והקשבה מלאה לצורכי הלקוח. אדריכלי יוקרה המתמחים בתכנון של בתי יוקרה יודעים לחבר בין השניים ויעניקו לכם סגנון אדריכלי ייחודי וחדשני המשקף אותך הלקוח וכזה שיודע לשלב בין יופי לשימושיות בצורה מושלמת.

מרגע בו תדרוך כף רגלכם בבית המוגדר כבית יוקרה, מיד תרגישו את האווירה השונה ואת הטאצ' העיצובי הנוכח בכל אחד מפינות הבית. זהו הקסם של העיצוב היוקרתי ובזה עוסקים אדריכלי יוקרה – להפוך חלל רגיל למקום בו הקסם מהלך, בכל נישה ובכל רהיט. אם נרצה להבין ממה מורכבת מלאכת תכנון בתי יוקרה, נוכל להתבונן בכמה פרמטרים ההופכים אותו לכזה וכמה עקרונות מנחים.

שימוש בחומרי גלם איכותיים

אחד האלמנטים המהותיים ביותר בתחום תכנון בתי יוקרה, הוא ללא ספק תשומת לב לחומרי הגלם. בעוד שבבתים סטנדרטיים יהיו תוצרים שננסה "לחקות" או "לזייף" (דמוי עור במקום עור אמיתי, למשל) – בית יוקרתי חייב להיות מורכב מחומרי הגלם האיכותיים ביותר. הדבר נוגע לכל האלמנטים בבית – מהריצוף וכלה בריהוט, מחיפויי הקיר וכלה בחלונות. בית יוקרתי לא רק חייב להיראות כזה – הוא חייב להיות כזה, מ-א' ועד ת'. לא רק שהדבר תורם לנראות טובה יותר, אלא ששימוש בחומרי גלם איכותיים גם מבטיח שימוש ארוך טווח ועמידות לאורך שנים. אדריכלי יוקרה המתמחים בעיצוב בתי יוקרה, חייבים להבין ולחוש את חומרי הגלם השונים ולהשתמש בהם באופן מושכל.

מרחב ואוויר

תכנון בתי יוקרה יאופיין גם במרחב גדול במיוחד. מרחב זה מאפשר ליצור באופן כמעט בלתי מוגבל כל מה שנרצה, כשהחלל העומד לרשותנו הוא חומר הגלם והיצירתיות שלנו היא המפתח. יחד עם זאת, דווקא בבתי יוקרה יש העדפה ברורה של העצמת המרחב הטבעי על ידי מיעוט חפצים מסיביים או צפופים מדי, על מנת לשמר את המרחב הטבעי שניתן לנו. כדי לאפשר זרימה טבעית של אוויר בחללים השונים שבבית, יעדיפו אדריכלי יוקרה רבים (ובתוך כך, כמובן, גם דיירי הבית) להשתמש בכמה שפחות רהיטים או אביזרי נוי ולהדגיש את החלל הטבעי.

אור – בכל רחבי הבית!

ברוב בתי היוקרה המודרניים, משתמשים אדריכלי יוקרה רבים בטכניקה של אור כדי להעצים את המרחב הקיים. לצד שימוש באביזרי תאורה מעוצבים וחכמים, נבחר לשמור על שקיפות על ידי שימוש בחלונות גדולים ורחבים המאפשרים שימוש באור הטבעי הקורן מהחוץ, וכן נקיים חלל הרמוני המשותף לחוץ ולפנים. הזכרנו קודם את השימוש בחומרי גלם איכותיים בכל מה שקשור לתחום של תכנון בתי יוקרה ודבר זה לא "מדלג" גם על תחום החלונות בבית – אם נרצה לשמור על פרטיות אך עדיין ליהנות מהאור הטבעי שבחוץ, נוכל בקלות להתקין חלונות אטומים המאפשרים לנו ליהנות מהשטח הציבורי מבלי שניתן להביט ממנו פנימה.

לא להתאמץ

חשוב להבין שמראה יוקרתי הוא בעיקר מראה לא מתאמץ. מדובר במראה השומר על אלגנטיות לכל תוואי הבית, ודרך ההקפדה על הפרטים הקטנים – הן ברמה הפרקטית והן ברמה העיצובית – מגיע למראה יוקרתי עוצר נשימה, שכיף לחיות בו וכיף ליהנות ממנו בכל יום מחדש. השילוב בין הטאצ' העיצובי האישי למראה נקי ומתוחכם הוא שיוצר את המראה היוקרתי, והמפתח לא טמון בהעמסה וביצירת מראה מצועצע.

עמוד בית > אדריכלות בתי יוקרה > אדריכלי יוקרה


צרו איתי קשר
אנא מלא את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם:
עקוב אחרינו ב-Instagram עקוב אחרינו ב-Pinterest