אדריכל בתים פרטיים

משרדנו מתמחה ומעניק שירותי אדריכלות בתים פרטיים ושירותי עיצוב על ידי אדריכל בתים פרטיים מקצועי ומיומן. משרד אדריכלים אבי שאמיל כאן בשבילכם לספק לכם תכנון חלומי של הבית שתמיד רציתם.

 

משרדנו מעניק ליווי צמוד ואישי ללקוח על ידי אדריכל בתים פרטיים תוך התכתבות מתמדת עם חזון הלקוח והקשבה מלאה לצרכיו. אדריכלות בתים פרטיים בעינינו אמורה ליצור חלל אחיד נעים, נינוח ופונקציונאלי לרווחת דיירי הבית. אנו מאמינים כי פרויקט אדריכלי מוצלח הוא פרויקט המשלב בין אדריכלות ועיצוב פנים משלב התכנון על הנייר ועד שלב הביצוע.

שנים של חסכון וחלומות הביאו אותנו לרגע המיוחל: הגיע הזמן להתחיל לתכנן את בית החלומות שלנו. אם התקציב שלנו מאפשר לנו לבנות בית פרטי, אין ספק שאנחנו רוצים שהבית שלנו יראה הכי טוב שאפשר, וישרת אותנו נאמנה לאורך שנים ארוכות. בדיוק כאן נכנסת לתמונה אדריכלות בתים פרטיים.

למה צריך אדריכל בתים פרטיים?

כדי שהחלום שלנו יתגשם בצורה הטובה ביותר, חשוב להיוועץ באנשי מקצוע. גם אם יש לנו טביעת עין עיצובית וחוש אסתטי מפותח, חשוב לשכור את שירותיו של אדריכל בתים פרטיים כדי שהתכנון יהיה כמה שיותר מוקפד ונכון עבורנו. תפקידו של האדריכל הוא לקבל את תכנית הבניה הכללית ובהתאם לגודלו של הבית ובהלימה מוחלטת לצרכי הלקוחות – לתכנן מרחב נעים בו החללים השונים משמשים יחד בהרמוניה, בנוחות ובסדר פנימי.

איך נדע שהגענו לחברה המתאימה לנו?

כדי שהתהליך כולו של אדריכלות בתים פרטיים יעבור באופן החלק ביותר, חשוב לשים לב לכמה פרמטרים:

1. רשיון מתאים – וודאו כי האדריכל המועמד לקחת חלק במסע להגשמת החלום הביתי שלכם מחזיק ברשיון מתאים, כי הוא בעל רשיון מטעם רשם המהנדסים והאדריכלים וכי הוא רשום בפנקס האדריכלים והמהנדסים. כמו כן, בררו האם יש לו תעודת אדריכלות. בכל הנוגע לבית שלכם, אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר.

2. ניסיון – אחד הפרמטרים החשובים בטרם נבחר אדריכל בתים פרטיים, הוא בדיקה כללית אודות הניסיון שיש לו בתחום של אדריכלות בתים פרטיים. כמה שנים הוא עוסק בתחום? באילו פרויקטים הוא עסק בעבר? מהם תחומי ההתמחות שלו? האם יש ברשותו תיק עבודות?

3. מוניטין – הנדבך השלישי, המצטרף להכשרה מתאימה ולניסיון, הוא המוניטין. האם האדריכל העומד מולכם נהנה ממוניטין חיוביים? בקשו לשמוע משובים מפרויקטים קודמים ואספו המלצות – זוהי הדרך הכי טובה והכי בלתי אמצעית כדי לברר האם מדובר במועמד ראוי.

4. טעם אישי – כשם שיש מגוון אדריכלים בתים פרטיים ב'שוק', כך יש מגוון סגנונות. גם אם מדובר במשרד האדריכלים הטוב ביותר בישראל המתמחה בתחום של אדריכלות בתים פרטיים, לא בטוח שהוא יתאם את סגנונכם האישי ואת טעמכם האישי. לאחר שתתרשמו מפרויקטים אחרים שתכנן ועיצב האדריכל, נסו לברר מהו תחום התמחותו, האם הוא נעזר בסגנון עיצובי אחד או שהוא בעל 'ראש פתוח' ומסוגל לחשיבה יצירתית רחבה והאם הוא גמיש בדעותיו. אחרי הכל, לאדריכל יש את הידע המקצועי – אבל אתם מתכננים לגור בבית, וחשוב שהוא יתאם את טעמכם האישי.

5. כימיה – גם אם מדובר באדריכל בעל ניסיון רב, מוניטין חיוביים והוא רואה עין בעין איתכם את השפה העיצובית בה ידבר הבית – אם אין ביניכם כימיה, זה פשוט לא יעבוד. לכו אחר תחושת הבטן שלכם וזכרו שכדי שהבית יעמוד על תילו, בסופו של דבר, ויגשים את כל חלומותיכם – הצעד הראשון הוא שפה משותפת עם האדריכל המעצב אותו. הקפידו לוודא שאתם רוחשים אמון באדריכל שבחרתם ושאתם סומכים עליו שיוביל אתכם בדרך העולה אל בית החלומות שלכם.

המסע המשותף לבניית הבית שלכם מתחיל – בחרו בטוב ביותר כדי שיסייע לכם לעבור אותו בהצלחה.

עמוד בית > אדריכלות בתי יוקרה > אדריכל בתים פרטיים


צרו איתי קשר
אנא מלא את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם:
עקוב אחרינו ב-Instagram עקוב אחרינו ב-Pinterest