אדריכל פנים

אדריכלות פנים מעניקה מענה מושלם לכל מי שמעצב או משפץ את הבית או המשרד שלו. אך המונח עדיין משלב בתוכו שני מקצועות נפרדים: אדריכל פנים, מהסיבה שיש קשר הדוק ביניהם. כשאנחנו רוצים לשפר את החזות של הבית שלנו אנחנו צריכים מעצב, אך כשאנחנו רוצים לבנות בית או חלל נוסף בבית הקיים אנחנו נאלץ להיעזר בשירותיו של אדריכל פנים מקצועי.

תכנון ועיצוב אדריכלי

אדריכל פנים יודע לשלב בין התכנון של הבנייה או השיפוץ לעיצוב של החלל הקיים או המתבקש, כך שיהיו אלמנטים בבנייה שמתכתבים יחד עם העיצוב של הבית. בדרך כלל החשיבה היא לשכור את שני בעלי המקצוע, אבל יותר יעיל ופרקטי הוא לבחור איש מקצוע אחד, כגון אדריכל פנים שמכיר את שתי העולמות ויודע לשדך בניהם בצורה מושלמת ולהתאים את העיצוב של החלל יחד עם האדריכלות.

שינוי במבנה החלל

תפקידה של אדריכלות פנים היא לבצע תכנון מהודק של המבנה או שיפוץ מבנה שהוא כבר עומד עם תכנון אדריכלי, כשלזה משולב גם עיצוב הפנים. אדריכל פנים יודע בפירוש כיצד לגשת לכל פרויקט, זאת מתוקף ההבנה שיש לו בקריאת התרשימים והיכולת לשלב בתוכן את הדרישות וכל הצרכים של הלקוח, עוד בתהליך הבנייה והשיפוץ. כל אחד אוהב התחדשות בחלל האישי שלו, לפעמים הצורך בשינוי במבנה של החלל הוא קל ופשוט, אך לעתים הוא גם יותר מסיבי ודורש בנייה של חלל נוסף או שבירה של קירות, על מנת לפתוח את חלל הסלון או האמבטיה. אדריכלות פנים מהווה עבור כל לקוח את הפתרון המושלם בכול רצון של שינוי במבנה או בעיצוב פנים של החלל.

שיפוץ ובנייה

כשבוחרים אדריכל פנים מבינים למעשה שקיים צורך בלבנות או לשפץ ושכל בחירה תלויה בשינויים מאוד מהותיים וחשובים במבנה ויהיה צורך לשינוי בעיצוב פנים של החלל. בתהליך התכנון של אדריכלות פנים, האדריכל עושה שילוב בנושא העיצוב שיצליח להתאים ללקוח שלו באופן המשולם ביותר. מלבד קריאת תכניות משורטטות על האדריכל להכיר את צרכיו של הלקוח ולהביא אותם לידי ביטוי בביצוע. היתרון הבולט של אדריכל פנים הוא שלכל שיפוץ ובנייה יקבל הלקוח תמיד ליווי צמוד ומקצועי שמקל על כל התהליך ומעניק תחושת ביטחון.

אבי שאמיל הינו אדריכל ומעצב פנים המשלב בין תכנון אדריכלי ושינויים במבנה לעיצוב פנים עילי תוך התכתבות עם צרכי הלקוח.

סינונים: עיצוב פנים מודרני / עיצוב פנים מודרני יוקרתי / עיצוב פנים סלון יוקרתי


צרו איתי קשר
אנא מלא את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם:
עקוב אחרינו ב-Instagram עקוב אחרינו ב-Pinterest