בתים פרטיים מעוצבים

משרד אדריכלים אבי שאמיל מתמחה ומספק תכנון בתים פרטיים מעוצבים וייחודיים. משרדנו מאמין בהתכתבות מתמדת עם חזון וצורכי הלקוח ובהקשבה מלאה לחלומו. אנו מאמינים שכפי שלכל אדם יש את הייחוד והחזון שלו כך גם לכל תכנון בתים פרטיים צריך להיות ייחודי ולשקף את הלך הרוח של האדם או המשפחה תוך שמירה על אסתטיקה ופונקציונאליות.

 

למשרדנו ניסיון רב בתחום של תכנון בתים פרטיים מרשימים וייחודיים. על מנת ליצור בתים פרטיים מעוצבים בצורה מוצלחת ומושלמת, אנו מאמינים כי ששלב העיצוב צריך להתחיל עוד בשלב התכנון, כך אפשר להשיג הן תכנון אדריכלי מקורי והן עיצוב פנים ייחודי, שילוב של שני המישורים הללו כאחד הם הסוד להצלחה.

עבדנו קשה, חסכנו – והנה הגיע הזמן לתכנן את בית החלומות שלנו. בתים פרטיים מעוצבים הם אחד מהפסגות התכנוניות עבור כל מעצב ואדריכל, מאחר והם מגלמים בתוכם את כל אתגרי האדריכלות – בחלל אחד. מה כולל תהליך העיצוב? ומדוע חשוב לבחור אדריכל המתמחה במלאכת תכנון בתים פרטיים?

עיצוב מושלם – הרמוניה מושלמת

כדי להבין מהי מלאכתו של האדריכל ומדוע חשוב לבחור באדריכל המומחה בתחום של בתים פרטיים מעוצבים או תכנון בתים פרטיים, נבין בקצרה את אתגרי האדריכלות העומדים לפתחו במלאכת העיצוב. על האדריכל מוטלת המשימה לתכנן את הקונסטרוקציה הכללית של הבית, כך שתתכתב עם מגוון רחב של תשתיות ומרחבים נוספים – סגנון הבניה הנבחר, תנאי הטופוגרפיה בשטח, קשר הדוק עם המרחב הפרטי החיצוני – הגינה, החניה, המחסן או הבריכה – הכל יחד חייב לעבוד בהרמוניה ולשדר על אותו גל עיצובי, וזאת תוך ניצול מקסימלי ונכון של השטח.

מה כולל תהליך תכנון בתים פרטיים?

תכנון ועיצוב בתים פרטיים כולל בתוכו אלמנטים רבים, כגון:

1. פגישה ראשונית – בעת פגישה ראשונית עם הלקוח, יבין המעצב את צרכיו של הלקוח, את הרצונות שלו ואת התקציב הכולל לפרויקט.

2. עיצוב סקיצה – לאחר שההבנה של המעצב תהיה שלמה, הסגנון העיצובי יובן והצרכים של הדיירים יועברו במלואם, יעצב האדריכל סקיצה ראשונית הכוללת את התוואי הכללי של הבית – כמה שטח מקצים לכל חדר בבית – ציבורי ופרטי? כמה שטח נקצה לחללים הציבוריים? ועוד.

3. עיצוב סגנון – לאחר שהקצנו את השטח המתאים לכל חלל בבית, פנים וחוץ, נוכל לרדת לפרטים לגבי הסגנון השולט בבית. יש אינספור סגנונות בהם אפשר להשתמש, ובשיתוף עם האדריכל שלכם, תוכלו להגיע אל התוצאה הטובה ביותר, זו שמשקפת את הסגנון העיצובי שלכם וטעמכם האישי. מעיצוב כפרי דרך עיצוב אורבני, מודרני או אפילו יוקרתי – וינטאג'י עם ניחוחות אירופאיים – השמיים הם הגבול!

התייעצו עם אנשי מקצוע

אם בעבר הסתפקו הדיירים השונים בתכנון פרקטי של בית או בכניסה לחלל קיים, אזי שהיום אנשים רבים מבינים את היתרונות שיש לבית מעוצב בדיוק כפי מידותיהם. הדבר נוגע, כמובן, לעיצוב האישי ולטעם האישי של כל משפחה, אך גם לעיצוב בהתאם לגודל המשפחה, הסגנון שלה ועוד. לכל אורך התהליך של תכנון בתים פרטיים חשוב להיוועץ באנשי מקצוע – האדריכל הוא אולי הגורם הראשון בו תפגשו בתחילה, אך גם בהמשך הדרך, כשתעמדו בפני ההחלטה על עיצוב הפנים, בחירת מטבח, ריהוט ואבזור המרפסת – אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר, אחרי הכל, זהו באמת בית החלומות שלכם.

כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר, חייבים לשכור את שירותיו של אדריכל המתמחה במלאכת תכנון בתים פרטיים. רק משרד אדריכלים שצבר ניסיון מספק בתחום של בתים פרטיים מעוצבים ומבין את הניואנסים המרכיבים אותו יוכל להפוך את החלום שלכם למציאות ממנה תוכלו ליהנות בכל יום מחדש.

עמוד בית > אדריכלות בתי יוקרה > בתים פרטיים מעוצבים


צרו איתי קשר
אנא מלא את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם:
עקוב אחרינו ב-Instagram עקוב אחרינו ב-Pinterest