עיצוב בתים פרטיים בסגנון כפרי

עיצוב בתים פרטיים בסגנון כפרי מכניס את הטבע לבית ומעניק תחושה של חמימות ושחרור. עיצוב כפרי לבית מאופיין בעיקר בחומרים וגוונים טבעיים ללא העמסת יתר של קישוטים.

הסגנון הכפרי יכיל בדרך כלל: ריהוט מעץ טבעי, חיפוי אבנים, שימוש בבדים בצבעים טבעיים קמין עצים וכדומה. עיצוב בתים פרטיים בסגנון כפרי תמיד יהווה את הרצון לחוש את הטבע לכן בעיצוב זה משתמשים בחלונות גדולים ושקופים המבטאים את החוץ ומכניסים תאורה טבעית הביתה וזרימה של אוויר.

משרדנו מספק עיצוב בתים פרטיים בסגנון כפרי המכניס את הטבע הביתה אך עדיין מספק אווירה חמימה ונעימה של בית. עבודתנו מתבצעת בצורה קפדנית וקשובה לצרכי הלקוח משלב התכנון ועד שלב הביצוע. חשוב לנו לספק עבורכם עיצובים ייחודיים ומקוריים העולים על כל דמיון.

 

הסגנון הכפרי הוא אחד מסגנונות העיצוב הפופולריים ביותר בעולם – וגם בארצנו הקטנה. מהם האלמנטים המרכיבים אותו ומהו הקו הסיגנוני המאפיין עיצוב בתים פרטיים בסגנון כפרי? הנה כל מה שרציתם לדעת בנושא.

מהו המקור לסגנון הכפרי?

מקורו של הסגנון הכפרי לוקח אותנו שנים רבות אחורה. בעבר, בארצות הברית ובארצות אירופה, הייתה הבניה מבוססת על ניצול מלא של משאבי הטבע הקיימים ועל אפשרויות עיבוד ידניות כך שיהיה אפשר להשתמש בחומרי הגלם במצב הטבעי שלהם. מאז ועד היום, חלו כמה שינויים באפשרויות העיבוד והטכנולוגיה, כמובן, השתנתה – אך המוטיב הקובע נשאר בעינו: עיצוב בתים פרטיים בסגנון כפרי מכיל שימוש בחומרי גלם טבעיים.

חומרי הגלם העיקריים

חומרי הגלם העיקריים בהם נשתמש בבואנו לעצב בתים בסגנון כפרי יהיו העץ לסוגיו (כהה או בהיר), פרופילי ברזל מעוצבים, אבן טבעית או טקסטיל מחוספס. אין ספק שאם נשווה כל פריט ריהוט או נוי כלשהו המורכב מחומר גלם טבעי לעומת חברו העשוי מחומר גלם תעשייתי – נבחין בהבדלים מיד. חומרי הגלם המשמשים בסגנון הכפרי יוצרים מראה נהדר, עשיר וחם.

פלטת צבעים עיקרית

הגוונים הניטרליים שישמשו אותנו בעת עיצוב בית פרטי בסגנון כפרי יהיו גווני השמנת והבז', הקאמל, גווני החום העדינים וכן שילוב מושכל של גוונים חמים נוספים – האדום לגווניו, צוב, ירוק וגם שילוב של גווני נחושת.

פיתוחים וסלסולים

אחד המאפיינים הבולטים ביותר המבדיל עיצוב בתים פרטיים בסגנון כפרי מסגנונות אחרים הוא השימוש בפיתוחים שונים ומסולסלים על חזיתות הדלתות, הקירות והארונות. בניגוד לסגנון המודרני, בו נהוג בעיקר לעשות שימוש בקווים נקיים גאומטריים, הסגנון הכפרי נהנה מחופש יצירתי כמעט מוחלט – מהידיות המעוצבות והעגולות ועד לדלת הכניסה.

כמו כן, הסגנון הכפרי מאופיין בתשומת לב מיוחדת לפתחי המבנה השונים. כך למשל תוכלו לשלב בפתחי החלל השונים – בין הסלון למטבח, במסדרון או בחלונות – פרופילי אלומיניום בלגי או ברזל, מה שיגרום לחלל כולו ליהנות ממראה קלאסי ועל זמני ויעצים את המראה המעוצב בבית. המראה הכפרי שואב את מקורותיו, כאמור, מהחיבור עם הטבע, ומלבד השימוש בחומרי גלם טבעיים כפי שהוזכר לעיל, סגנון זה גם מאדיר את הנוף הטבעי הניבט אלינו מן החוץ – זוהי גם הסיבה בשלה בוחרים אדריכלים רבים לשלב פרופילים מעוצבים במסגרות החלונות.

איך ישתלב הסגנון במטבח ובסלון?

הנה כמה טיפים בנושא עיצוב בתים פרטיים בסגנון עיצוב מטבח כפרי לשימוש בשניים מהחללים המרכזיים ביותר בבית: המטבח והסלון. במטבח נכלול ארונות בעלי חזיתות של עיטורים ופרחים ואת חיפוי הקיר נעצב באופן טבעי – משיש או מאבן טבעית. בסלון, לעומת זאת, מערכת הישיבה צריכה להיות מזמינה, מסיבית ומעוטרת בשילוב עם כריות נעימות ושמיכה מרושלת. השולחן בסלון יהיה עשוי מחומרים טבעיים – עץ גולמי, למשל, יעשה את העבודה באופן מושלמת.

אין מתחרים למראה הכפרי בכל הנוגע לחמימות, תחושה משפחתית וניחוח של חו"ל – בכל יום מחדש.

עמוד בית > עיצוב בתים > עיצוב בתים פרטיים בסגנון כפרי


צרו איתי קשר
אנא מלא את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם:
עקוב אחרינו ב-Instagram עקוב אחרינו ב-Pinterest