עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני

עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני, הוא עיצוב המתאפיין בעיקר בעיצוב נקי, מרשים וללא קישוטים, פונקציונאלי, שמאדיר אסתטיקה וצורות גאומטריות פשוטות. גם מבחינת הצבעים והגוונים בהם משתמשים בעיצוב המודרני יהיו לרוב מונוכרומטיים וישמרו על אלגנטיות יוקרתית המאפיינת עיצוב בתים פרטיים מודרניים.

משרד אדריכלים אבי שאמיל, מספק עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני ובעל ניסיון רב בתכנון וביצוע של עיצוב בתים פרטיים מודרניים. משרדנו מתמחה ביצירת עיצובים מקורים וייחודים תוך התכתבות מתמדת עם חזון וצורכי הלקוח על מנת להגיע לעיצוב המושלם הן מבחינה אסתטית והן מבחינה פונקציונאלית.

אם אתם עומדים על סף עיצוב הבית הפרטי החדש שלכם – נאחל לכם, ראשית, מזל טוב ובשעה טובה! כעת, כשאתם עומדים להגשים את אחד החלומות הכי מתוקים שקיימים, וודאי עולות לכם לא מעט שאלות ותהיות הקשורות לסגנון העיצובי הנבחר בבית. אחד הסגנונות הפופולריים ביותר בכל הנוגע לעיצוב הבית הוא עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני – במה מדובר? וכיצד בא הסגנון הזה לידי ביטוי בחללי הבית השונים?

עיצוב בתים פרטיים מודרניים – במה מדובר?

השפה העיצובית השלטת בתחום של עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני הוא באה לידי ביטוי בעיקר ביישום של קווים ישרים, מינימליסטיים וישרים בכל חללי הבית. הסגנון הזה לא מתהדר בקישוטים ופיתוחים עיצוביים, והוא נהנה מפשטות ופונקציונליות – אך כזו המשולבת עם אלגנטיות נהדרת. חומרי הגלם בהם נשתמש בדרך כלל בעיצוב הפנים המודרני יהיו זכוכית, גבס, בטון, פלדה ואלומיניום.

כיצד באים לידי ביטוי הקווים הנקיים?

אחד המאפיינים של עיצוב בתים פרטיים מודרניים הוא שבכל אחד מהחללים יבואו לידי ביטוי הקווים הנקיים באופן אחר. כך למשל ניתן לבחור אריחים בגדלים אחידים, אבנים בגוונים אחידים וגימורים מונוכרומטיים וישרים. אם המראה הסופי הנוצר בכל סגנון עיצובי חייב להיות הרמוני, הרי שבסגנון המודרני הדבר הזה הוא מחויב המציאות עוד יותר – חובה לבצע תכנון מוקפד לכל אחד מהחללים (בטח לחללים סמוכים כמו המטבח והסלון) ולוודא ששילוב הצבעים, חומרי הגלם השונים והעיצוב הכללי משתלבים יחד במינון מדויק.

כיצד באים לידי ביטוי הגוונים האחידים?

הגוונים השולטים בסגנון העיצוב המודרני הם, כאמור, מונוכרומטיים. כך למשל נבחר בפלטת צבעים אחידה ו"נשחק" בין הגוונים השונים שלה. אם הצבע הדומיננטי הנבחר שלנו הוא שחור, אזי "נפזול" גם אל גווני הלבן והאפור לסוגיו כדי לקבל מראה עיצובי מעניין ואלגנטי – אך עדיין לשמור על שפה עיצובית אחידה, נקיה ומודרנית.

כיצד באה לידי ביטוי התאורה בסגנון המודרני?

עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני שם דגש מיוחד גם על התאורה. בסגנון זה, נעדיף שימוש בגופי תאורה סולידיים, לא נברשות או שנדלירים מקושטים, לא קריסטלים המשתלשלים מהתקרה אלא שוב – קווים ישרים וגאומטריים. התאורה עצמה תהיה מוסתרת ברובה, ואם היא בולטת – היא תהיה עשויה בעיקר מאלומיניום, זכוכית או אפילו בתוך נישת גבס. זהו גם המקום לזרוק צבע בחלל – ניתן לבחור בגוף תאורה בעל צבע דומינטטי כדי לשבור את פלטת הצבעים המונוכרומטית.

בחירת רהיטים

אין ספק שבחירת הרהיטים היא אחד הדברים שנותנים את הטון בחלל כולו. הסגנון המודרני יהנה משימוש ברהיטים נקיים ופשוטים – אך מלאי עניין ותוכן בפני עצמם. ספת לואי ה-14 שלכם אולי לא תשתלב בחלל הזה, אבל ספה בעלת רגליים דקיקות ממתכת המשולבת עם מזנון מתאים – בהחלט כן.

עיצוב בתים פרטיים מודרניים נעשה, בעיקר, על ידי מעצב פנים מומחה. רק מי שרכש את הידע המתאים בעיצוב ונהנה גם מניסיון ומיכולת עיצובית בלתי מתפשרת, יוכל לגרום לבית החלומות שלכם – באמת להפוך לכזה.

עמוד בית > עיצוב בתים > עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני


צרו איתי קשר
אנא מלא את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם:
עקוב אחרינו ב-Instagram עקוב אחרינו ב-Pinterest