עיצוב בתים פרטיים תמונות

משרד אדריכלים אבי שאמיל מציג בפניכם תמונות של בתים פרטיים יפים ומעוצבים. משרדנו הינו בעל ניסיון רב בתחום של עיצוב בתים פרטיים. במהלך השנים משרדנו ביצע פרויקטים ייחודיים ומגוונים של עיצוב פנים לבתים פרטיים. בכדי להציג לכם חלק מהיצירות שלנו, איגדנו את הפרויקטים השונים ויצרנו גלריית תמונות של בתים פרטיים יפים.

 

בעמוד זה תוכלו להתרשם ממגוון פרויקטים עיצוביים של עיצוב בתים פרטיים תמונות הממחישות פרויקטים שביצענו במהלך השנים בבתים ועסקים שונים, המגלמות בתוכן מספר סגנונות עיצוביים, כגון: קלאסי, מודרני וכפרי.

הגענו לרגע המיוחל. אחרי שחסכנו לא מעט וגם טיפחנו לא מעט חלומות, הגיע הרגע להתחיל לתכנן את בית חלומותינו הפרטי, שכולו שלנו. אך מה עושים אם הראש מלא במחשבות אך אף אחת מהן לא כוללת את הויז'ן העיצובי של מראה הבית? רובנו יפנו אל החבר גוגל ויבקשו ממנו להראות להם "עיצוב בתים פרטיים תמונות" או "תמונות של בתים פרטיים יפים". אין ספק שחיפוש תמונות יכול לשקף לנו את האפשרויות המוצעות ולפתוח לנו את הראש למחשבות יצירתיות בנוגע לסגנון הנבחר.

יחד עם זאת, חשוב לא ללכת שולל אחרי כל מה שאתם רואים ברחבי האינטרנט במיוחד כאשר מחפשים תמונות של בתים פרטיים יפים. כדי להישאר עם זוג רגליים על הקרקע וכדי להבין בדיוק מהו הסגנון שלכם והאם הוא תואם את התקציב שלכם – כדאי ורצוי לפנות אל אדריכל או מעצב פנים. מדוע זה חשוב? ומהם סגנונות העיצוב השולטים כיום? אנחנו כאן כדי לעשות לכם סדר.

לפנות לייעוץ מקצועי – מכל הסיבות שבעולם

אנחנו לא רוכשים בית בכל יום. עבור רובנו, זהו צעד שנעשה פעם בחיים ולכן אנחנו רוצים שיהיה לא פחות ממושלם. כדי להבטיח שאכן כך יהיה, חשוב להתייעץ עם גורם מוסמך – במקרה הזה, אדריכל ומעצב פנים. רק למי שיש ראיה מקצועית, רק מי שצבר ידע מקצועי ורק מי שמבין בתחום יוכל לנתב אתכם אל עבר בית החלומות שלכם בשמחה ובשלום. ראשית, כדי להבין מהו הסגנון העיצובי המועדף עליכם, שנית, כדי לתכנן איתכם את החלל כך שלא תלכו לאיבוד ושלישית – כדי לבחור את חומרי הגלם ועיצוב הפנים הטוב ביותר עבורכם, זה שגם יתאם את התקציב ואת טעמכם האישי. בסופו של דבר, פניה אל אדריכל מקצועי המתמחה בתכנון בתים פרטיים תעשה לכם סדר בראש והיא גם עשויה לחסוך לכם לא מעט טרדות והוצאות בהמשך.

אילו סגנונות עיצוב בולטים קיימים?

בהתאם לסגנון שבחרנו, נתחיל לתכנן את המרחב הקיים יחד עם האדריכל. כדי לסבר לכם את האוזן, הנה כמה סגנונות עיצוביים בולטים:

עיצוב כפרי – אווירה ביתית, חמה ונעימה. העיצוב הכפרי מאופיין בשימוש בחומרי גלם טבעיים, צבעים חמים, שימוש בטקסטיל כאלמנט עיצובי ואווירה שכיף לחזור אליה הביתה בכל יום מחדש.

עיצוב מודרני – העיצוב המודרני שואב את מקורותיו מהמהפכה התעשייתית שהתרחשה בשנות ה-30 של המאה הקודמת, וככזה הוא נהנה בעיקר מקווים נקיים וסימטריים, מצורות גיאומטריות ומשימוש בחומרים דומיננטיים כמו זכוכית, אבן, מתכת ובטון. בנוסף, פלטת הצבעים בה נשתמש תהיה בעיקר מונוכרומטית.

עיצוב קלאסי – מיוון העתיקה ועד לארמונות הפאר של בירות אירופה – העיצוב הקלאסי הוא התשובה הניצחת לכל מי שנהנה מאווירת פאר יוקרתית בבית שלו, ורוצה לצאת למסע אחורה בזמן. אם תחפשו אחר עיצוב קלאסי ללא ספק תתקלו במאגר תמונות של בתים פרטיים יפים בגדול ביותר. העיצוב הכללי שומר על הרמוניה בחלל תוך שימוש בפיתוחים וסלסולים, שימוש בגווני שמנת וזהב, וניצול מירבי של הטקסטיל בבית.

כדי ליהנות מהחלל המתאים עבורכם ביותר – אין די להביט על תמונות של בתים פרטיים יפים או לקבל השראה ממקורות חיצוניים. חפשו אחר עיצוב בתים פרטיים תמונות בסגנון שאתם הכי אוהבים והקשיבו לעצמכם. אחרי הכל, עבדתם קשה כדי להגיע לרגע הזה!

עמוד בית > עיצוב בתים > עיצוב בתים פרטיים תמונות


צרו איתי קשר
אנא מלא את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם:
עקוב אחרינו ב-Instagram עקוב אחרינו ב-Pinterest