עיצוב בתים

עיצוב בתים פרטיים הוא נושא שרצוי לתכנן בקפידה בכדי להגיע לתוצאות מצוינות. ישנם הרבה אנשים שיש להם כישרון טבעי לבחור גוונים, ריהוט וחפצים ולדעת כיצד לשלב את כל אלה יחד בבית, כך שיראה מגובש ויעניק תחושה ואווירה נעימה. רובנו צריכים להתאמץ מעט יותר, אך אם משקיעים זמן ומחשבה ונעזרים במעצב פנים בעל ניסיון ותחום ההתמקצעות שלו הוא עיצוב בתים או דירות יוקרה, ניתן להגיע לתוצאות מעולות שיספקו אתכם לאורך זמן.

היכן מתחילים ולמה כדאי להיעזר במעצב פנים?

בשלב הראשוני כדאי ורצוי לבחור את הסגנון שאתם מעוניינים בו, אם אין לכם אחד כזה, למרות שלכל אחד מאתנו יש סגנון מועדף כזה או אחר, תוכלו לגלות אותו בעזרתו של מעצב או אדריכל פנים שיעזור לכם לגלות את הסגנון שלכם ואת טעמכם האישי בעיצוב, עד שתגיעו לסגנון שאתו אתם מרגישים הכי טוב.

מעצב פנים מקצועי המבין דבר או שניים בתחום עיצוב בתים פרטיים יספק לכם חוברות שבהן תוכלו לרפרף ולבדוק סגנונות שונים בתחום עיצוב בתים ולראות מה לטעמכם. מעצב הפנים ישאל אתכם את השאלות הנכונות על מנת להגיע יחד אתכם לסגנון שמייצג אתכם הכי הרבה ומתאים לסגנון החיים שלכם. לפעמים אנחנו אוהבים משהו, אבל המשהו הזה נראה יפה בבית אחר, אצלנו הוא עשוי לא להתאים, לא לצרכים שלנו ולא לסגנון החיים שלנו. מעצב פנים המתמחה בתחום עיצוב בתים יזהה את זה ויחסוך מכם הרבה טעויות והרבה כסף שהייתם עשויים להוציא סתם.

איך מתרחש תהליך עיצוב פנים לבתים פרטיים?

הביטו סביבכם ותראו מה נדרש באופן הכי טבעי לעיצוב של הבית שלכם: ריהוט? צבע? האם אתם צריכים שטח גדול לאירוח? האם צפייה בטלוויזיה היא מנהג יומיומי ואתם מעוניינים שהפעילות הזו תהייה בסביבה מעוצבת במיוחד? או שאולי החלל שלכם קטן ואתם רוצים ליצור אשליה של חלל גדול ומרווח? לכל חדר וחלל יש את האופי והתנאים שלו, שצריכים להסתנכרן עם הרצונות והצרכים שלכם. עיקרון זה הוא החשוב ביותר ומהווה בסיס לכל עיצוב בתים פרטיים ורק מעצב פנים מומחה יוכל לעזור לכם לממש אותו על הצד הטוב ביותר.

עיצוב פנים באמצעות אביזרים דקורטייבים

תאורה ואבזור

מלבד צבע או חיפוי הקירות, אריחי הרצפה והריהוט שתבחרו, חשוב לדעת שלתאורה שתבחרו יש חשיבות גדולה בעיצוב החלל בפרט ובעיצוב בתים בכלל. כמו כן, גם האקססוריז שיתווסף לחלל מעניק הרבה אופי וסגנון בעיצוב בתים. כשמעצבים, לא משנה איזה חלל, צריך לקחת בחשבון את המיקום של החלונות ואת כל כיווני האוויר וקרני השמש שחודרות ישירות לבית.

השימוש באור מלאכותי מלבד הצורך הבסיסי שלו, להאיר, אמור גם להעניק אווירה ייחודית ולהאיר נקודות ממוקדות בחלל. תאורה מלאכותית יכולה להגיע מהתקרה, מתוך מדפים או דרך נישה כלשהי וגם כגוף תאורה עצמאי בעל נוכחות עיצובית שמונח בצד החלל ועוד.

גם אקססוריז כמו חפצי נוי ואומנות, תמונות, שטיחים וכריות נוי, מהווים חלק חשוב בעת עיצוב בתים פרטיים ומקנה אבזור המיועד לקישוט וחיזוק הסגנון שלכם וטעמכם האישי.

חשוב לזכור שגם יותר מדי אבזור יכול ליצור בלגן בעיניים ושעטנז בעיצוב הבית, לכן גם פה חשוב שיהיה מינון נכון ובחירה קפדנית. מעצב פנים יעזור לכם להכניס את הדברים החשובים שאתם ממש מתעקשים שיהיו נוכחים ולהצליח למצוא את המקום הכי ראוי ומתאים להם בעיצוב הדירה ובחלל שלכם.

מרחב החלל

בעת עיצוב בתים פרטיים חשוב להקפיד שיהיה מרחב בחלל. כל מעצב בתים ייקח בחשבון את המרחב ואת הדיירים שמתהלכים בו, ילדים, מבוגרים וכו'. חשוב שהריהוט לא יהווה מכשול והנגישות לכל דבר תהייה מהירה ונוחה. כי הכי חשוב הוא להקנות תחושה של זרימה נכונה ונוחה לאוויר בחלל.

סינוניםעיצוב בתים פרטיים בסגנון כפרי / עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני / עיצוב בתים פרטיים בסגנון קלאסי / עיצוב בתים פרטיים תמונות / עיצוב יוקרתי לבית / עיצוב פנים בתי יוקרה


צרו איתי קשר
אנא מלא את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם:
עקוב אחרינו ב-Instagram עקוב אחרינו ב-Pinterest