עיצוב דירות יוקרה בתל אביב

עיצוב דירות יוקרה בתל אביב אינה משימה פשוטה, הסגנון האדריכלי בתל אביב אינו אחיד ומתאפיין בסגנונות אדריכליים שונים מתקופות שונות לצד סגנונות אורבניים עכשוויים. עיצוב דירות יוקרה תל אביב דורש מן מעצב הפנים את הידע והיכולות לשלב בין סגנונות עיצוביים תוך שמירה על המסורתיות לצד המודרניות.

 

תחום התמחותנו, במשרד אדריכלים אבי שאמיל, הינו עיצוב דירות יוקרה בתל אביב אשר מתאפיין בעיצוב אורבני תוך שמירה והתאמת העיצוב לסגנון האדריכלי של הדירה. משרדנו מספק עיצובים חדשניים וייחודים המבוססים על פיוז'ן סגנונות והאדרת האסתטיקה המתאימים מאוד לתחום של עיצוב דירות יוקרה תל אביב.

במילון הלא כתוב של תל אביב, לצד כינויים כמו "עיר ללא הפסקה", תוכלו למצוא ללא ספק גם את ההגדרה הבאה: תל אביב היא שם נרדף ליוקרה. עיצוב דירות יוקרה בתל אביב הוא ללא ספק אחד האתגרים המהנים ביותר עבור מעצב פנים – ובטח עבור הדיירים שמתגוררים בבית המעוצב להפליא והיוקרתי להפליא. הנה כמה מאפיינים בולטים לתחום עיצוב דירות יוקרה תל אביב שכדאי לכם להכיר בטרם תחלו במלאכת התכנון.

דירות יוקרה – גם בלי תקציב מופלג

גם אם אין לכם תקציב מופלג להשקיע בדירה התל אביבית שלכם, אך אתם עדיין רוצים שהיא תהיה יוקרתית – דעו שזה לחלוטין אפשרי. כדי להתאים לרושם האופנתי של העיר וכדי להשתלב באווירה היוקרתית שהיא משדרת, רצוי להתייעץ עם מעצב פנים מומחה שיוכל להתאים את האלמנטים העיצוביים המתאימים לכם – בהתאם לתקציב שלכם.

הכלל הראשון: שימוש בחומרי גלם איכותיים

כדי להבין מדוע ניתן להסתדר גם בתקציב שאינו גמיש, חשוב להבין את המושג "יוקרה". בניגוד למה שנהוג לחשוב, המונח יוקרה אינו מתאר דווקא רהיטים עטויי זהב או אביזרים עיצוביים מפוארים מדי. כמובן שיש בתכנון היוקרתי גם אלמנטים הנוגעים לכך, אך עיצוב דירות יוקרה בתל אביב או בכל עיר אחרת (אבל בטח שבבירת האופנה של ישראל…) מתייחס בראש ובראשונה לחומרי גלם איכותיים. דירה יוקרתית היא כזו שיש בה המון יצירתיות ודמיון, היא כזו שבדרך כלל יהיו בה חללים גדולים, מראות מרשימות ועיצוב שכיף להביט בו, אבל מעל הכל – השימוש בחומרי גלם איכותיים הוא הדבר הראשון אליו נשים לב. רק בהתייעצות עם מעצב פנים שיודע ומבין ברזי העיצוב ומכיר את מלאכת עיצוב הפנים היוקרתי, תוכלו להתאים את חומרי הגלם היוקרתיים לטעם שלכם ולתקציב שלכם וליהנות מעיצוב יוקרתי בכל אחד מחללי הבית. חומרי הגלם מתייחסים לכל חלקי הבית – ממערכות חכמות לשליטה בתאורה ובמערכת החשמל, דרך שימוש בחיפויי קיר איכותיים ועד לריצוף יוקרתי ואיכותי. כשהבסיס הוא איכותי – השמים הם הגבול, ואתם יכולים ליהנות מבית מעוצב להפליא לאורך זמן.

שלושה מרכיבים עיקריים בתכנון

בבואכם לפנות אל מעצב פנים או משרד אדריכלים, על מנת להשיג עיצוב דירות יוקרה תל אביב, חשוב שיהיו בו את שלושת המרכיבים הבאים:

תכנון מוקפד של המרחב הנתון – לא כל דירה בתל אביב יכולה להיות כר פורה ליצירתיות אין סופית. ישנן דירות קטנות יותר או בנויות בתנאים שלא מאפשרים להפליג על כנפי הדמיון – יחד עם זאת, בתנאים הנתונים חשוב לעשות שימוש מושכל ולנצל באופן מקסימלי את המרחב הנתון. כיצד נחלק את החלל הפנימי כך שיהיה נוח ופונקציונלי מחד אך יוקרתי מאידך?

אבזור – ממסד ועד טפחות. ריצוף, חיפוי, ריהוט ופריטים דקורטיביים.

הרמוניה – שפה עיצובית אחידה היוצרת הרמוניה, היא אחד המרכיבים החשובים ביותר בעיצוב דירות יוקרה.

כדי שדירת היוקרה שלכם באמת תהיה כזו – אל תתפשרו על התייעצות עם מומחים במלאכת התכנון.

עמוד בית > עיצוב דירות יוקרה > עיצוב דירות יוקרה בתל אביב


צרו איתי קשר
אנא מלא את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם:
עקוב אחרינו ב-Instagram עקוב אחרינו ב-Pinterest