עיצוב דירות יוקרה

כיצד מעניקים לדירה עיצוב יוקרתי? מה זה בכלל עיצוב פנים יוקרתי והאם הוא מתבטא בעיקר במראה או אולי מדובר בכלל בעיצוב דירות איכותי? בעת עיצוב דירות יוקרה יש הקפדה על סגנון עבודה, על שימוש בחומרים נדירים וייחודיים, על חלל שהוא בדרך כלל גדול ורחב, כל זה מעניק לעיצוב פנים בבתי יוקרה את הבסיס להתחלה של עיצוב פנים יוקרתי באופן הכי טוב שניתן לקבל.

בתהליך עיצוב פנים נסתייע במעצבי דירות יוקרה שהיכולת שלהם לממש את החזון שלנו בשילוב עם התנאים של החלל והמקצועיות שלהם. השינוי הזה של הגשמת החלום יכול להיות תהליך לא קל, לכן כשאנשים מקצועיים לוקחים בזה חלק, מבינים עד כמה הוא משלב בתוכו פרטים חשובים ודיוק.

מה זה בעצם עיצוב דירות יוקרה?

עיצוב דירות יוקרה מכילים פתרונות אסתטיים ופתרונות משוכללים ביותר. בימינו עיצוב פנים בתי יוקרה דומה לעיצוב בתים חכמים, מפני שהם מכילים פתרונות חדשניים שמקנים אורח חיים מפנק ונוח במיוחד, כגון: וילונות שנסגרים על ידי שלט, חדר קולנוע ביתי ועוד. ישנה גם חשיבות לא רק לצורה של החלל אלא גם לחומרים בהם משתמשים, שהם בדרך כלל חומרים איכותיים במיוחד.

עיצוב פנים בתי יוקרה שונה במהות מעיצוב דירות סטנדרטיות, פרטי הריהוט וכל האבזור שנבחר הוא יוקרתי ובעל טעם איכותי במיוחד בהתאם לכל סגנון עיצוב שנבחר על ידי המעצב פנים והדיירים. עיצוב יוקרתי חייב להיות מרשים ומאידך לספק את כל צרכיהם של דיירי הבית. לרוב מדובר בסגנון של עיצוב פנים יוקרתי שמצליח גם לשלב את החוץ עם הפנים ולספק מרחב וחופש בתוכו.

הייחוד של עיצוב דירות יוקרתי נובע גם מהחומרים ותהליך הייצור שלהם, הבחירה הנעשית בחומרים יכולה להיות מחומרים ממוחזרים שמגיעים מכל מיני מקומות כמו כפרים עתיקים וכו', שהם בעלי ערך ומצליחים להתכתב בסגנון שלהם עם הטכנולוגיה והמודרניות העכשווית וליצור שילוב מעניין וייחודי.

עיצוב פנים יוקרתי – שלב אחרי שלב

עיצוב דירות יוקרה מתבטא בעיקר בירידה לרזולוציה של כל פרט ופרט, למתן חשיבות לפונקציונאליות ולרמה אסתטית גבוהה במיוחד. את התהליך העיצובי ניישם בכל מיני פתרונות פרקטיים שבאים לידי ביטוי מלא בכל רצון ורצון של הלקוח. האופי וטעמו האישי של הלקוח ושל שאר הדיירים חייב להילקח בחשבון, כשלכל זה יותאם גם ריהוט, טקסטיל, סגנון תאורה וכו'. כל מעצב פנים מעדיף לעצב דירה מההתחלה, בדומה לדף חדש וחלק, ולייחד אותה בפריטים יוקרתיים וייחודיים המאפיינים עיצוב פנים של בתי יוקרה. כשיורדים לכל הפרטים הללו בעיצוב זה מאפשר תוצאה הרמונית ושלמה בעלת זרימה נכונה בחלל.

מי מעצב בתי יוקרה?

עיצוב פנים בתי יוקרה לרוב מעוצבים על ידי מעצבי פנים מוכשרים כשהדגש בעבודתם היא על דירות יוקרה כמו עיצוב פנים וילות, דירות יוקרה וכו'. הם מכירים את כל האלמנטים החשובים על מנת להפוך חלל ליוקרתי ומרשים עם מלוא ההדר הראוי לו. עיצוב דירות יוקרה לא נמדד רק בעלותו של רהיט, אלא בסגנון העיצובי שיכול להשרות גם במינימליסטיות שלו יוקרה ופאר. זאת יוכל להעניק רק מעצב פנים מיומן שמכיר את רזי המקצוע והיוקרה בפרט. שכן עיצוב לדירת יוקרה מגיע לידי ביטוי בצורה שלה, באופן העבודה, אבל בעיקר בסגנונו של המעצב ובשיתוף מלא עם הלקוח שלו, שכנראה מבינים שעל יוקרה ושלמות לא ניתן להתפשר.

עיצוב יוקרתי עם מעצב פנים מומחה

אבי שאמיל מעצב פנים המעניק שירותי עיצוב פנים יוקרתי ואדריכלות לדירות, בתים פרטיים, וילות, פנטהאוזים, בתי יוקרה וכו'. אבי שאמיל הינו מעצב פנים מומלץ המשלב אסתטיקה יוקרתית ופונקציונאלית מירבית בכל פרויקט ופרויקט.

סינוניםעיצוב דירות יוקרה בתל אביב / עיצוב דירות יוקרה גלריית תמונות / עיצוב דירות יוקרה מינימליסטיעיצוב דירות יוקרה סלון / עיצוב דירות יוקרה קטנות / עיצוב פנים לדירות יוקרה


צרו איתי קשר
אנא מלא את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם:
עקוב אחרינו ב-Instagram עקוב אחרינו ב-Pinterest