עיצוב וילה מודרנית

רבים שואלים את עצמם מהו עיצוב וילה מודרנית? מה מאפיין עיצוב מסוג זה? וכיצד הוא בא לידי ביטוי בעיצוב הכללי של הוילה? עיצוב פנים וילות בסגנון מודרני מאופיין לרוב בקווים חדשים וישרים כאשר הצבע הבולט בו הוא לבן. עיצוב פנים וילה מודרנית מוגדר כעיצוב מינימליסטי ונקי, שאינו מאופיין בהגזמה של פריטים וקישוטים.

 

עיצוב פנים וילות בסגנון מודרני, מאדיר את האסתטיקה ושם דגש על קו עיצובי נקי וחד, המשדר יוקרתיות ואלגנטיות. אנו במשרד האדריכלים אבי שאמיל מתמחים בעיצוב פנים של וילות בסגנון מודרני ומעניקים ליווי אישי וקשוב לצרכי הלקוח בכל התהליך של עיצוב וילה מודרנית, משלב התכנון ועד שלב הביצוע של עיצוב פנים וילה מודרנית.

בשעה טובה ומוצלחת אתם עומדים להתחיל בתכנון בית החלומות שלכם. אם אתם עומדים לבנות וילה ורוצים לעמוד בזמנים באופן הטוב ביותר – חשוב להתחיל במלאכת התכנון, עד לפרטים הקטנים ביותר. אחד מסגנונות העיצוב הפופולריים ביותר בעיצוב וילות שייך ללא ספק לעיצוב הפנים המודרני. כיצד עיצוב וילה מודרנית בא לידי ביטוי ומדוע כדאי לשכור את שירותיו של מעצב פנים כדי לסייע בכל התהליך?

מה מאפיין עיצוב פנים וילה מודרנית?

עיצוב פנים וילות בסגנון מודרני יתאפיין בכמה קווים חשובים. הנה הצצה לחלקם:

1. קווים נקיים – עיצוב פנים מודרני יאופיין בקווים נקיים וישרים ובצורות גאומטריות פשוטות. בסגנון זה לא תמצאו קישוטים, פיתוחים ודקורציות, אלא מראה אלגנטי ונקי. הקווים הנקיים מאפיינים את החללים השונים בבית – ממסד ועד טפחות. מבחירת הריהוט, דרך עיצוב גופי תאורה מתאימים, גימורי הקיר ועד לגגות והחלק החיצוני של הוילה – מהפנים ועד לחוץ.

2. חומרי גלם "חזקים" – החומרים הבולטים ביותר בתחום של עיצוב פנים וילה מודרנית יהיו בעיקר זכוכית, בטון, פלדה ועץ. שימוש בחומרי גלם חזקים ונקיים מאפשרים לנו ליצור טקסטורות עיצוביות מעניינות במיוחד בעת שילוב ביניהם, ומקנים לבית מראה אלגנטי ונקי.

3. קשת גוונים מינימליסטית – בהתאם לרוח העיצובית של הסגנון המודרני, אם נבחר לעצב את הוילה שלנו בסגנון זה, לא נעשה שימוש בגוונים צבעוניים במיוחד. קשת הגוונים הפופלרית ביותר היא שילוב של גווני שחור – אפור – לבן, כשניתן לתת "זריקת" צבע נוספת בפריט דומיננטי אחד, כדי לשבור את המראה המונוכרומטי. יחד עם זאת, הצבע הבולט ביותר יהיה לבן.

נשמע מפתה? היוועצו באנשי מקצוע!

אם הסגנון שתואר לעיל נשמע בול כמו הסגנון שאתם אוהבים ואם אתם מתחילים לראות בעיני רוחכם כיצד וילת החלומות שלכם קורמת עור וגידים, חשוב שתדעו שכדי להצליח במלאכת התכנון – חשוב להיוועץ עם אנשי מקצוע מהתחום של עיצוב פנים וילות בסגנון מודרני, ובראשם עומד מעצב פנים ואדריכל. רק אדריכל המתמחה בעיצוב ותכנון של בתי יוקרה ווילות, רק מי שיש לו את הניסיון הדרוש ואת הידע המקצועי המתאים – ראוי לעצב את הוילה שלכם.

מהו תפקידו של מעצב הפנים בעיצוב הוילה?

1. תכנון נכון – עיצוב וילה מודרנית על ידי מעצב הפנים כולל בראש ובראשונה תכנון מוקפד – והרבה ממנו. בהתאם לשטח המוקצה לחלל הבית – לפנים ולחוץ, בהתאם למספר הדיירים בבית ובהתאם לאורח חייהם, יתכנן האדריכל את החללים השונים בבית כך שהם ישרתו נאמנה לאורך שנים את הדרים בו, תוך לקיחה בחשבון של מערכת התשתיות הרבה המצריכה הבנה מקצועית והבנה במגוון חומרים ומרכיבים.

2. שילוב בין החוץ לפנים – בכל וילה מודרנית חייבת להיות הרמוניה עיצובית. הדבר לא נכון רק לגבי העיצוב המודרני בתוככי הבית, אלא גם בהרמוניה שבין הפנים לחוץ.

3. שילוב הדיירים בתכנית – לכל אורך הדרך, חשוב להיוועץ בדיירים ולשתף אותם במהלך התכנוני.

בית החלומות שלכם עומד לקרום עור וגידים – הקפידו להעניק את חירויות העיצוב רק למומחים!

עמוד בית > עיצוב וילות > עיצוב וילה מודרנית


צרו איתי קשר
אנא מלא את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם:
עקוב אחרינו ב-Instagram עקוב אחרינו ב-Pinterest