עיצוב יוקרתי לבית

עיצוב יוקרתי לבית הינו עיצוב מינימליסטי השומר על קו עיצובי נקי ואלגנטי. כשרוב האנשים חושבים על עיצוב יוקרתי הם חושבים על הוד, הדר ופאר המשתקף על ידי ריהוט מוגזם שמשדר יוקרה. אך ממש לא כך הדבר.

חומרי גלם איכותיים אכן מאדירים אסתטיקה והם אכן חלק הכרחי מהסיפור אך לא למטרת הוד ופאר. חומרי גלם איכותיים מחזיקים לאורך זמן ושומרים על צורתם וכמובן על עיצוב יוקרתי לבית לאורך זמן, זאת בניגוד לחומרי גלם זולים המתכלים, מתבלים ונשחקים במהרה.

אנו במשרד אדריכלים אבי שאמיל מקפידים על שימוש בחומרי גלם איכותיים ועובדים עם מותגי על המחזיקים לאורך זמן ושומרים על הזוהר שלהם. אנו מאמינים כי עיצוב יוקרתי לבית חייב לשמור על קו עיצובי נקי ומרהיב כאחד ולהימצאות בפרטים הקטנים והגדולים כאחד לאורך כל שעות היממה ולאורך זמן.

לא מעט אנשים חותרים לקראת עיצוב יוקרתי לבית. כולנו רוצים לחזור מדי יום הביתה וליהנות מחלל מעוצב, ממש כמו בקטלוגים שאנו מדפדפים בהם. החדשות הטובות הן שאם אתם רוצים – אתם לגמרי יכולים. הנה כמה קווים מנחים כדי להשיג עיצוב יוקרתי, ועוד אחד חשוב מאוד.

הכלל הראשון: שימוש בחומרי גלם איכותיים

עיצוב יוקרתי לבית מתחיל הרבה לפני שהחלל גמור ומוכן – הוא מתחיל בראש. לפני הכל, חשוב להבין שכדי ליהנות מחלל יוקרתי, יש צורך לעשות שימוש בחומרי גלם יוקרתיים ואיכותיים. המראה היוקרתי אינו מושג כלאחר יד ואין די בהשגת מראה חיצוני יוקרתי – הוא צריך להיות באמת כזה. לכן, נשתמש בריצוף איכותי, שיש קיסר איטלקי, מוצרי חשמל מובילים, גופי תאורה נסתרים, נישות מתקדמות במטבח וכן מערכות סלוניות עשויות מחומרי הגלם הטובים ביותר. בחירה מדוקדקת של חומרי הגלם בהם נבחר להשתמש היא הערובה לכך שהחלל יהיה יוקרתי ולא פחות חשוב מכך – ישרת אותנו לאורך זמן.

הכלל השני: נוחות מעל הכל

לעיתים, בניסיון להגיע לתוצאה העיצובית הטובה ביותר של עיצוב יוקרתי לבית, אנו מפספסים אלמנט חשוב: אלמנט הנוחות. בדרך כלל עיצוב יוקרתי יאופיין גם בנוחות בלתי מתפשרת וזהו דבר שהולך יד ביד עם העיצוב. אל תתפשרו על כך. גם העיצוב היוקרתי ביותר והיקר ביותר לא יהיה שווה מאום (מלבד המראה היפה שלו) אם הוא לא ישרת אתכם נאמנה ברמה הפרקטית. כך למשל נבחר סלון שלא רק יראה טוב ויהיה איכותי, אלא גם נוח. אחרי הכל, אנחנו לא חיים במוזיאון, אנו רוצים שהבית שלנו יהיה נוח לנו ושנרגיש נוח לחיות בו.

הכלל השלישי: שינוי חלוקת החלל

אחד המוטיבים המרכזיים שצריכים להנחות אותנו בבואנו לעצב בית יוקרתי הוא יצירת מרחב נעים ומרווח. אם החלל בבית שלכם גדול דיו אך הוא מחולק בצורה לא טובה, אזי בייעוץ עם מעצב פנים ניתן לשבור קירות ולאפשר תחושת מרחב גדולה יותר. יחד עם זאת, חשוב לזכור שמלבד שינוי החלוקה של החלל, זוהי גם האחריות שלנו לא להעמיס עליו. אנשים רבים חושבים שביצירת מראה עמוס בפרטים מעוצבים – יפים ככל שיהיו – הם יוצרים מראה יוקרתי ומכובד. אין טעות גדולה מכך. מראה יוקרתי הוא גם מראה נעים, הרמוני ובעיקר – מרווח בבית. הפכו את הבית שלכם לאלגנטי יותר על ידי כך שתבטלו קירות בתוכו, תדללו את הריהוט המיותר ותצרו מרחב שנעים להיות בו.

אל תתפשרו על ייעוץ מקצועי

בתוך שלושת הכללים הללו, חשוב שלא להתפשר על ייעוץ מקצועי בנושא עיצוב יוקרתי לבית. מעצב פנים ואדריכל יקח אתכם כל הדרך אל בית החלומות שלכם תוך שימוש נאות בחלל, ניצול מקסימלי שלו והגשמה של המראה היוקרתי שאתם חפצים בו – בדרך הנכונה והנעימה ביותר.

עמוד בית > עיצוב בתים > עיצוב יוקרתי לבית


צרו איתי קשר
אנא מלא את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם:
עקוב אחרינו ב-Instagram עקוב אחרינו ב-Pinterest