עיצוב פנים מודרני יוקרתי

משרד האדריכלים אבי שאמיל מתמחה ביצירת עיצוב פנים מודרני יוקרתי, השם דגש על אסתטיקה המאופיינת בקווים נקיים ועל פונקציונאליות שתהיה נגישה ונוחה לבני הבית. עיצוב פנים מודרני יוקרתי מתאפיין הוא עיצוב המאפשר מרחב תמרון גדול על ידי שימוש במגוון חומרים הן מודרניים והן קלאסיים.

 

עיצוב פנים מודרני יוקרתי שם דגש בעיקר על הנוחות של בני הבית ועל ההתנהלות של האדם המודרני בחיי היומיום, כאשר עיצוב זה אמור לספק פונקציונליות ייחודית, מזמינה ונוחה, לצד חומרי גלם איכותיים ויוקרתיים המחזיקים לאורך זמן.

הקסם של עיצוב פנים מודרני יוקרתי, ללא ספק, טמון בפרטים הקטנים. בית יוקרתי הנהנה מעיצוב מודרני, הוא כזה שמיד בכניסתכם אליו תוכלו לומר "וואו" ולהתפעל מהאלמנטים הקטנים – הלכאורה בלתי מורגשים – שמרכיבים אותו, וליהנות מכל מה שנגלה אל מול עיניכם. אז מה הופך בית יוקרתי לכזה? וכיצד ניתן לזכות בתואר "עיצוב פנים מודרני יוקרתי"? הנה כמה קווים לדמותו.

הכלל הראשון – חומרי גלם איכותיים

אחד האלמנטים המרכזיים המבדילים בין עיצוב פנים לדירות סטנדרטיות לעיצוב פנים יוקרתי ומודרני, הוא שימוש בחומרי גלם איכותיים. לא מספיק שהבית יראה טוב – הוא גם צריך להיות מורכב מאלמנטים עיצוביים איכותיים. הדבר נכון לגבי כל הפינות בחלל – משימוש בריצוף איכותי, חיפויי הקיר חייבים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, גופי התאורה חייבים להיות עשויים מחומרים איכותיים ומטכנולוגיה מתקדמת וכן הלאה. בבחירה של חומרי גלם איכותיים, אנו לא רק גורמים לבית להיראות טוב יותר, אלא גם שומרים על הנראות שלו לאורך זמן. חשבו על מערכת סלונית העשויה מעור אמיתי ומחזיקה מעמד לאורך שנים מבלי להתבלות, וכעת השוו אותה למערכת סלונית שנראית אותו הדבר בתחילה – אך היא דמוי עור בלבד וכעבור זמן קצר מתבלה לחלוטין. זה בדיוק ההבדל בין עיצוב פנים רגיל לבין עיצוב פנים מודרני יוקרתי.

מודרני ויוקרתי – שניהם יחדיו?

הסגנון המודרני מאופיין בקווים ישרים ובשימוש בצורות גיאומטריות, פלטת צבעים מונוכורמטית ושימוש אלגנטי בפרטים. חשוב לדעת שאם אתם מעדיפים את המראה המודרני אך רוצים לשלב אותו עם מראה יוקרתי – אין סיבה שלא יווצר מראה הרמוני בשילוב בין שני הסגנונות. כל סגנון בית שהוא יכול לשדר יוקרתיות וכל סגנון בית יכול וחייב לתאום את הסגנון האישי שלכם – אך כדי שהדבר יעשה בצורה הטובה ביותר והנכונה ביותר, חשוב לערב בנושא מעצב פנים ואדריכל.

הכלל השני – פניה לאדריכל

לאחר שהבנו כי עיצוב פנים מודרני יוקרתי חייב שיכיל אלמנטים ברורים של חומרי גלם איכותיים, ולאחר שהבנו שנוכל להחיל את הסגנון האישי שלנו ושהוא עדיין יהיה יוקרתי, הכלל השני החשוב ביותר הוא לא להתמודד עם מלאכת העיצוב והתכנון לבד.

כדי להבטיח שהסגנון האישי שלכם יקבל את הביטוי שלו, וכדי להבטיח מראה יוקרתי לבית כולו – חשוב להיוועץ עם אדריכל מוסמך ובעל ניסיון בתכנון בתי יוקרה. אדריכל מתאים לא רק יוכל לחלק עבורכם את החלל באופן מקצועי, אלא הוא גם יסייע לכם לשלב בין סטייל קלאסי לסגנונות חדשניים ויפרוש בפניכם מניפה רחבה של חומרי גלם רלוונטיים שייסיעו לכם גם ליהנות ממראה הבית וגם להקנות לו עמידות לאורך זמן.

משרד אדריכלים מומחה, מתעדכן בכל עת בטרנדים החמים, יודע מה חדש בשוק ואילו טכנולוגיות חדשות ניתן להחיל בבית כך שגם יתאמו את סגנון הדיירים וגם יהיו טרנדיים ומעוצבים להפליא – ממש כמו שמגיע לכם!

עמוד בית > אדריכלות פנים > עיצוב פנים מודרני יוקרתי


צרו איתי קשר
אנא מלא את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם:
עקוב אחרינו ב-Instagram עקוב אחרינו ב-Pinterest