עיצוב פנים סלון יוקרתי

עיצוב פנים סלון יוקרתי בפרט ועיצוב פנים של סלון בכלל, הוא העיצוב החשוב ביותר בבית. הסלון הוא החדר שבו מארחים ומתארחים: מבלים עם חברים או עם בני משפחה, צופים בסרט טוב או סתם מנהלים שיחות סלון שגרתיות.

 

עיצוב פנים סלון יוקרתי מתאפיין קודם כל בנוחות – על העיצוב להיות חמים, מזמין, נוח ולאפשר לאורחים או לבני המשפחה להתרווח ולהירגע, עליו לספק למעשה תחושה נעימה של בית. לצד זה עליו להיות מואר, פתוח ומרשים, הסלון הוא החדר הראשון אותו רואים האורחים והחברים שם אתם מארחים אותם. לכן על עיצוב פנים סלון יוקרתי להוות את היותכם ולספק עיצוב ייחודי המאפיין את בני הבית לצד נוחות ותחושה מזמינה.

הבניה המודרנית מעוצבת בצורה כזו בה חלל הסלון נמצא ממש במרכז הבית וכל מי שנכנס מן החוץ – זהו החלל הראשון שמקדם את פניו. זוהי גם אחת הסיבות שהסלון הוא אחד החללים המרכזיים אותם נבחר לעצב בקפידה. אם אתם רוצים ליהנות ממראה יוקרתי ונעים לעין ואינכם יודעים כיצד לעצב את החלל בעצמכם – בדיוק לשם כך תוכלו לפנות אל עיצוב פנים סלון יוקרתי וליהנות ממראה מרהיב ומתקדם. הנה כמה כללים לעיצוב מראה סלון יוקרתי.

רוצים מראה יוקרתי? אל תעמיסו!

הטעות הנפוצה ביותר היא לחשוב שעומס עיצובי בחלל יגרום לו להיות יוקרתי. אנשים רבים חושבים שככל שיהיו בסלון יותר פינות ישיבה, יותר מערכות תאורה ויותר פריטי נוי או עציצים – הם ישיגו בכך מראה נעים של עיצוב פנים סלון יוקרתי. אך האמת היא שאין הנחה מוטעית מזו. עומס בחלל לא הופך את הסלון למעוצב – להיפך, הוא גורם למראה עמוס ומצועצע ופעמים רבות ההרמוניה העיצובית שאנו כה שואפים אליה פשוט מתבטלת, מאחר ואנו מערבבים כמה סגנונות בחלל אחד. גם אם יש כמה פריטים יפים לכשלעצמם, לא בטוח שהם ישתלבו יחד באופן הרמוני.

שילוב של צרכים עם עיצוב

כשאתם פונים אל איש מקצוע העוסק בעיצוב פנים, אתם מבררים יחד מהו הסגנון המועדף עליכם, מהם הצרכים של דיירי הבית ומהו סגנון האירוח שלכם – רק כך ניתן לשלב בין פרקטיקה לבין עיצוב מרהיב. במהלך הבירור, תבינו איזה סגנון אתם אוהבים יותר מכל – עיצוב בסגנון רטרו? כפרי? מודרני? ועוד. לא משנה באיזה סגנון תבחרו – הוא יוכל להיות יוקרתי תוך שימוש בכמה כללי אצבע חשובים אודותיהם נפרט מיד. הבירור מול איש מקצוע כולל גם את ההבנה לגבי הצרכים שלכם מהחלל. אם אתם משפחה גדולה, אם אתם זוג צעיר, אם אתם אוהבים לארח או אם בבית יש ילדים קטנים – כל אחת מהסיטואציות הללו דורשת התייחסות אחרת לחלל, לכמות פינות הישיבה והחלוקה ביניהן ועוד.

חומרי גלם איכותיים

הדבר החשוב מכל בסגנון של עיצוב פנים סלון יוקרתי הוא לא רק המראה הסופי – אלא גם שימוש בחומרי גלם איכותיים. כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר, אין די בלשוות לסלון מראה יוקרתי ונוצץ, אלא חשוב לבחור באביזרים מתקדמים טכנולוגית ואיכותיים. כך, למשל, בסלון יוקרתי לא תהיה ספה דמויית עור אלא עור אמיתי, גופי התאורה יהיו עשויים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, שולחן האוכל יהיה עשוי מחומרי הגלם האיכותיים ביותר ואפילו הריצוף בסלון יהיה איכותי. שימוש בחומרי גלם איכותיים גם ישיג תוצאה יפה הרבה יותר, אך גם ולא פחות חשוב – ישמש אותנו לאורך שנים ארוכות יותר.

כדי ליצור עיצוב פנים סלון יוקרתי, חשוב שיפעלו כמה כללים יחדיו. אם אתם רוצים ליהנות מחלל מתקדם ונעים אך לא יודעים כיצד לגשת אל המלאכה בעצמכם – פנו למעצב פנים מקצועי ותראו כיצד החלל שלכם לובש חג, ברגע!

עמוד בית > אדריכלות פנים > עיצוב פנים סלון יוקרתי


צרו איתי קשר
אנא מלא את הפרטים הבאים וניצור איתך קשר בהקדם:
עקוב אחרינו ב-Instagram עקוב אחרינו ב-Pinterest